logo-2

Projektujemy i realizujemy zagadnienia z zakresu reklamy. Nie boimy się wyzwań, a nasz zespół tworzą doświadczeni, wszechstronni graficy i programiści, specjaliści od PR oraz marketingu dla firm.

W swoim dorobku posiadamy projekty, strony i sklepy internetowe oraz wirtualne spacery dla firm z branży przemysłowej, usługowej, hotelowej czy odzieżowej.

Promujemy również naszych klientów poprzez pozycjonowanie w internecie i systemy wymiany banerów czy linków.

Zajmujemy się fotografią reklamową. Zdjęcia hotelowe, HDR, panoramiczne, zdjęcia w terenie, produktowe...

Nasze indywidualne kampanie reklamowe obejmują banery, reklamę zewnętrzną, litery przestrzenne, pylony, standy, roll-upy, potykacze i inne gadżety reklamowe.

Zwiększ atrakcyjność swojej nieruchomości poprzez atrakcyjniejsze jej pokazanie.

Proponujemy stworzenie spaceru po mieszkaniu, domu, w formie obrotowych zdjęć panoramicznych. Zaletą tej formy wizualnej reklamy jest możliwość swobodnego poruszania się po nieruchomości, powrót w każdej chwili do dowolnego miejsca, dodawania tekstów, opisów, komentarzy w formie tekstowej do każdego pomieszczenia, elementu, zbliżenia/oddalania szczegółów, swobodna nawigacja wraz z umieszczeniem szkicu lub schematu rozkładu mieszkania.

 

W porównaniu do filmowania na korzyść wirtualnej wycieczki przemawiają:

- mniejsze pliki na stronie internetowej, co wiąże się z szybszym oglądaniem przez klienta - nie musi czekać na załadowanie materiału

- swobodne poruszanie się po mieszkaniu za pomocą punktów na schemacie, klawiszów funkcyjnych, punktów na zdjęciach (tzw. hot spotów), co w filmie jest niemożliwe

- powrót lub przejście do dowolnego miejsca

- dodawanie tekstów, opisów, wyświetlenie dodatkowych zdjęć szczegółów.

 

Zobacz przykład wirtualnej wycieczki.

 

Jeśli chcą Państwo zamówić lub skontaktować się z nami w sprawie wycieczki zapraszamy do naszego formularza lub poprzez inne formy komunikacji w zakładce KONTAKT.