logo-2

strona mobilna

Jelenia Góra strony mobilne

Mobilna wersja Twojej strony

Poszerzyliśmy naszą ofertę o wykonywanie stron mobilnych. Są to witryny, w pełni przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych takich jak komórki, smartphony, tablety itp.

Te urządzenia, to coraz częstsze medium do przeglądania treści w internecie, co stwarza nowe możliwości dotarcia do klienta oraz budowania marki.

 

Główne utrudnienia w poprawnym wyświetlaniu witryny:

  • grafiki ładują się bardzo wolno i w większości przypadków nie są poprawnie wyświetlane

  • układ strony często się „rozpada”

  • starsze modele telefonów nie obsługują wielu technologii np. flash

  • nawigacja jest bardzo trudna, a często wręcz niemożliwa

 

 

Co zawiera strona mobilna?

Kluczową kwestią w przygotowaniu mobilnej wersji witryny jest jak największe ograniczenie grafik na rzecz kodu strony, a także automatyczne dostosowanie się witryny do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym przegląda się daną witrynę. Treść witryny z reguły jest statyczna i ogranicza się do aktualnej oferty, galerii, a przede wszystkim danych kontaktowych.

 

Nasza oferta nie wymaga dużych nakładów finansowych, nie trzeba dodatkowego hostingu ani domeny, ponieważ taką stronę instaluje się na subdomenie (np. www.m.twojastrona.pl). Alternatywą jest zastosowanie automatycznego wykrywania urządzenia, za pomocą którego jest w danym momencie przeglądana witryna. Strona mobilna, to wyjątkowa okazja, do pokazania, że firma jest na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami.

 

Rynek urządzeń mobilnych powiększa się w bardzo szybkim tempie, toteż strona www z wersją mobilną stanie się standardem. Warto już dziś pozyskać swoją własną stronę, aby budować jej pozycję w internecie jak najwcześniej. Przekonaj się sam, czy któraś z konkurencyjnych firm z Twojego otoczenia posiada mobilną stronę, taka witryna to krok na przód względem reszty.

 *cena netto (+ Vat 23%)


 

ZOBACZ RÓŻNICĘ W DZIAŁANIU TEJ STRONY, A STRONY MOBILNEJ NA TELEFONIE